Увечері 22 жовтня у президента Росії Володимира Путіна виникли серйозні проблеми зі здоров'ям: за повідомленнями, у нього сталася зупинка серця.

Ці відомості надали на сайті «24tv»

Приблизно о 21:05 мск співробітники служби безпеки, які чергували в резиденції Путіна, почули шум і звуки чогось падаючого в спальні Путіна.

Двоє співробітників служби безпеки негайно увійшли до спальні президента і виявили Путіна, що лежить на підлозі поряд з його ліжком, поряд із перекинутим столом з їжею та напоями. Вважається, що під час падіння Путін ударився об стіл, викликавши заворушення.

За наявними даними, Путіна бачили у конвульсивному стані: він лежав на підлозі та закочував очі. Співробітники служби безпеки оперативно викликали на допомогу лікарів, які перебували у сусідній палаті.

Популярні статті зараз

Серіал по культовій грі "Fallout": з'явилися перші кадри

Настя Каменських кардинально змінила зовнішність: важко пізнати після чуток про розлучення з Потапом

Пенсіонерів ощасливили до Нового року: приємний сюрприз чекає на кожного

Пенсій та соцвиплат більше не буде? Зеленський зробив тривожну заяву

Все новости

Лікарі провели реанімаційні заходи після того, як встановили, що російський президент став зупинкою серця. Їхні зусилля увінчалися успіхом: серце Путіна було перезапущене, і він прийшов до тями.

Путіна перевели до спеціально обладнаної палати у його резиденції, яка оснащена передовими медичними технологіями та функціонує як відділення інтенсивної терапії. Він перебуває під постійним медичним наглядом.

"Лікарі провели реанімацію, попередньо з'ясувавши, що у президента зупинка серця. Допомога була надана вчасно, серце запустили і Путін прийшов до тями", - сказали в ЗМІ.

Повідомляється, що цей інцидент викликав тривогу у найближчому оточенні Путіна. Медичні працівники раніше попереджали, що Путін серйозно хворий і навряд чи доживе до кінця осені.

Після інциденту люди, близькі до Путіна, зв'язалися один з одним, щоб обговорити можливі дії у разі смерті президента.

Примітно, більшість офіційних зустрічей і заходів останнім часом проводилися двійником тирана.

Нагадаємо, понад 10 тисяч гривень на людину: українці отримають солідні виплати

Раніше «Акценти» повідомляли, пенсіонерам краще сісти: ця реформа увійде до історії

Як повідомляли «Акценти», газ, вугілля та захист енергосистеми: чи готова Україна до опалювального сезону?