Вперше в історії України зимовий сезон може не вимагати від країни імпорту закордонного природного газу. Цю значну подію наголосив голова групи «Нафтогаз» Олексій Чернишов.

Дану інформацію розмістили на сайті «meta»

За прогнозами, внутрішній видобуток газу в Україні задовольнятиме зимові потреби країни в газі, усуваючи необхідність міжнародних закупівель газу в цей період. Чернишов припускає, що це знаменує лише початок нової ери для України і позиціонує її як значущого гравця на європейському енергетичному ринку.

Ця новонабута самозабезпеченість природним газом може дозволити Україні більш ефективно конкурувати в енергетичному секторі, зменшуючи її залежність від постачання газу з країн за межами демократичних ринків.

Наразі Україна може похвалитися трьома найважливішими активами в енергетичному секторі: власними газовими родовищами, розгалуженою системою транспортування газу та великими підземними сховищами ємністю до 31 мільярда кубічних метрів. Країна також активно реалізує необхідні реформи, особливо у сфері корпоративного управління, для подальшого підвищення конкурентоспроможності та стійкості свого енергетичного сектору.

Популярні статті зараз

Квитанції про сплату комуналки: навіщо та скільки потрібно їх зберігати

Сильний удар по пенсіонерам: змусять проходити перевірки та позбавлять виплат

Україну накриють морози до -20: коли чекати критичної погоди

Пенсіонерам доплатять майже тисячу: кого "озолотять"

Все новости

Нагадаємо, штраф під 20 тисяч: водіям нагадали про важливу процедуру. Потрібно встигнути до кінця року

Раніше «Акценти» повідомляли, "у нас дуже погані сценарії": українців раптово ошпарили гіркою правдою

Як повідомляли «Акценти», "встановлений тариф": ПриватБанк ухвалив революційне рішення. Що потрібно знати клієнтам