Джо Байден рідко проводить прес-конференції. Тому часто журналісти кричать питання, коли він з'являється в громадськості. Цього тижня це призвело до дивної ситуації, коли Байден обговорював припинення вогню в секторі Газа, стоячи за прилавком морозивної лавки.

"Я сподіваюся, що до наступного понеділка у нас буде припинення вогню", - сказав президент, тримаючи рожок з м'ятним морозивом.

Байден відвідав крамницю морозива разом з телеведучим Сетом Мейєрсом, якого відвідав після участі в його ток-шоу. Коли журналіст запитав про пропозицію щодо припинення вогню, сцена стала дещо незручною.

"Ніколи раніше в житті музика з серіалу "Згасає ваш ентузіазм" не була гучніше в моїй голові, ніж під час цього моменту", - пізніше розповів Мейєрс у своєму шоу, посилаючись на комедійний серіал, що часто використовує гумор на межі неприємності.

Але реакція громадськості на образ з морозивом виходила далеко за межі невдоволення. Розглядаючи контекст погіршення продовольчої кризи в секторі Газа і порівнюючи його з зображеннями відчайдушних дітей, які благають про допомогу, зображення підсилило гнів до президента, який, незважаючи на обурення його "надмірної" військової кампанії, продовжує підтримувати Ізраїль.

Популярні статті зараз

Максим Кисельов та мільйон доларів: ЗМІ з'ясували дивні доходи топ-чиновника

Як головний поліцейський Волині Крошко "крошки" збирав під час війни

Дарницький воєнком Руслан Тригуб, який п'яним лазив та ганьбився, продовжує очолювати ТЦК

Вот это гибкость: Тина Кароль показала необычную позу в постели, Дан Балан оценил бы

Все новости