Співробітники Територіального центру комплектування (ТЦК) можуть вручати громадянам, які мають військовий обов'язок, три види повісток: для уточнення даних, проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) та направлення на військову частину.

Відповідно до закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та відповідно до продовження воєнного стану до 13 травня, мобілізація в Збройних Силах України (ЗСУ) триває. Хто саме отримає повістки в першу чергу, розповів сайт Новини.LIVE.

У березні 2024 року працівники ТЦК та Спеціального підрозділу (СП) будуть видачі повістки трьох видів.

Для уточнення даних:

Повістка призначена для отримання інформації про потенційного військовослужбовця. В базу даних будуть внесені особисті дані військовозобов'язаного, його сімейний стан, місце роботи та наявність дітей.

Для проходження військово-лікарської комісії (ВЛК):

Вручається для проходження медичного обстеження. В картці військовозобов'язаного будуть вказані відомості про його стан здоров'я, а також визначать, готовий він до військової служби чи ні.

Популярні статті зараз

Микола Томенко розповів про китайський тест для школярів воюючої України

Як головний поліцейський Волині Крошко "крошки" збирав під час війни

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Вот это гибкость: Тина Кароль показала необычную позу в постели, Дан Балан оценил бы

Все новости

Мобілізаційне розпорядження:

Крім того, тим, хто успішно пройшов ВЛК і визнаний здатним до виконання служби, буде видааватися мобілізаційне розпорядження, або так звана "бойова" повістка. У ньому вже пред'явлено вимогу з'явитися в призовний пункт протягом 24 годин.