Українці, які постраждали від війни, особливо ті, хто має особливі потреби в харчуванні, можуть подати заявку на отримання спеціалізованих продуктових наборів. Інформацію про те, як отримати цю підтримку, поділилися на сторінці Facebook благодійної організації «Щедрик Інфо».

Ці спеціалізовані продуктові набори призначені для людей з особливими дієтичними потребами, наприклад, алергією на основні продукти або непереносимістю лактози. В організації наголошують, що кожен набір підбирається індивідуально, виходячи з діагнозу людини та рекомендацій дієтолога чи лікаря. Продуктові набори набуваються індивідуально для кожного одержувача.

Критеріями отримання допомоги є:

Внутрішньо переміщені особи (ВПО): особи, евакуйовані з територій, перерахованих як зони бойових дій або окупованих територій після 24 лютого 2022 року.

Місцеві жителі: особи із постраждалих районів Миколаївської області.

Популярні статті зараз

Відмінна допомога на зиму: як отримати під 18 тисяч гривень

У вас заберуть останні гроші: українців терміново попередили

Оля Полякова в зухвалих трусах похвалилася "оновленим" тілом: як зараз виглядає зірка

Готуйтесь до масштабного подорожчання: що зросте у ціні вже скоро

Все новости

Ці продуктові набори надаються на кілька місяців. Щоб зареєструватися в програмі допомоги, фізичним особам необхідно заповнити онлайн-форму заздалегідь . Проте в організації наголошують, що подання форми не гарантує отримання комплектів, оскільки кількість доступних комплектів обмежена.

Нагадаємо, цього ще не вистачало: українців змусять платити за нову послугу

Раніше «Акценти» повідомляли, відразу п'ять категорій отримають пенсію достроково: кого ощасливлять

Як повідомляли «Акценти», нові надхмарні тарифи на комуналку: потрібно готуватися до непідйомних цін