В Україні запроваджено нові правила реєстрації особливих прав власності на житло, яке буде збудовано в майбутньому, внаслідок чого вже зареєстровано три об'єкти за цими правилами.

Цей інноваційний підхід спрямований на запобігання проблемі недобудованих будівель, забезпечення прозорості ведення бізнесу забудовниками та захист приватних осіб, які інвестують у нерухомість.

Цю публікацію оприлюднили на сайті новин «today», посилаючись на заяву голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк.

Ініціатива обумовлена ​​необхідністю забезпечити великий захист інвесторів у нерухомість та захист від шахрайства у будівельній галузі. Завдяки новій системі українці отримали можливість зареєструвати свої права на ще не збудовані квартири.

Фактично це означає, що покупці можуть захистити свої права на житло, якого ще немає.

Популярні статті зараз

53-річна Ірина Білик – нова "Холостячка"? Зірка зізналася, хто може "полонити" її серце

Найпопулярніший у світі продукт гробить ваше здоров'я: чим він такий небезпечний

Грошей на пенсії немає: міністр соцполітики вразив українців

Тарас Тополя розлучається? Дружина соліста "Антитіла" Alyosha зробила екстрену заяву

Все новости

Багатоповерхівка: скрін з відео
Багатоповерхівка: скрін з відео

Система електронної реєстрації підвищує прозорість та забезпечує захист інвесторів. Раніше покупці, як правило, укладали попередні угоди із забудовниками, в яких зазначався їхній намір придбати нерухомість.

Однак ці угоди не надавали права власності на житло і були лише підготовкою до основного контракту, який зазвичай підписувався лише після завершення будівництва будівлі.

Новий процес реєстрації вимагає від клієнтів створення спеціальних документів у Єдиній державній електронній системі будівельного сектору, зокрема заяви на державну реєстрацію особливих майнових прав.

Забудовники також зобов'язані надати докладну інформацію про себе та будівельний майданчик. Ця ініціатива покликана підвищити довіру та безпеку інвесторів у нерухомість в Україні.

Нагадаємо, майбутнє пенсіонерів: які будуть надбавки та доплати

Раніше «Акценти» повідомляли, скоротиться на 60%: в Україні склався плачевний сценарій. Цього вже не зупинити

Як повідомляли «Акценти», тільки не падайте: скільки українців залишилося в країні