Понад 85% збитків, розрахованих Держекоінспекцією Придніпровського округу протягом січня 2021 року, стягнуто до державного бюджету.

«Новоутворена інспекція за місяць пред’явила порушникам природоохоронного законодавства близько 680 тисяч гривень збитків. Приблизно 580 тисяч гривень стягнуто на користь держави. Серед порушень – наднормативні викиди в атмосферне повітря, недотримання вимог щодо поводження з відходами, скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти, вирубка дерев тощо», - розповів голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

Посадовець зазначив, що поставив собі завдання до 2030 року забезпечити стягнення до держбюджету 80% від розрахованих Держекоінспекцією збитків у всій Україні.

«Це дозволить наповнювати держбюджет для усунення наслідків екологічних порушень та здійснювати більше природоохоронних заходів. І Придніпровська інспекція вже в перший місяць 2021 року показує таку, і навіть більшу, ефективність», - зауважив Андрій Мальований.

За словами голови Держекоінспекції, наразі в окрузі здійснюються перевірки великих промислових підприємств з рейтингу «ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів» Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Популярні статті зараз

Як відрізнити якісний мед від підробки: лише одна помилка може загробити здоров'я

Це загробить ваш автомобіль: розвінчані міфи, які не економлять паливо

ПриватБанк готовий списати кредити: кому ж так пощастить

Нардепам-відморозкам досі не підписали підозри: блогерка обурилася закрити очами Генпрокурора

Все новости

«Триває планова перевірка АТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат». Також найближчим часом будуть перевірятися ПАТ «Суха балка» та ПрАТ «Кривий Ріг Цемент», які генерують значну кількість викидів у повітря», - додав Андрій Мальований.