Дієтологи застерігають від вживання курячої шкірки з різних причин, насамперед пов'язаних із потенційним ризиком для здоров'я. Куряча шкіра, як відомо, містить шкідливі речовини та високий рівень жиру. Ось деякі ключові фактори, що сприяють рекомендації, не їсти курячу шкірку:

Антибактеріальні препарати та стимулятори росту.

Курчат часто вирощують з використанням антибактеріальних препаратів та стимуляторів росту. Ці речовини вводяться для запобігання інфекціям та прискорення росту. Залишки цих препаратів можуть накопичуватися у шкірі курки.

Хімічна обробка.

Перш ніж потрапити на полиці магазинів, курка може піддаватися різним хімічним обробкам. Для запобігання росту бактерій на курку можна наносити антисептики та антибіотики. Ці хімічні речовини можуть поглинатися шкірою і не можуть бути повністю видалені під час приготування їжі.

Популярні статті зараз

"Ідеолог сучасного рашизму": Микола Томенко вказав, ким став алкоголік-Мєдвєдєв

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

"Вечная память!": Зеленский чернее тучи – боль утраты не унять

Все новости

Накопичення в органах.

Тушка курицы. Фото: скриншот YouTube-видео.
Тушка курицы. Фото: скриншот YouTube-видео.

Шкідливі речовини можуть накопичуватися не тільки в шкірі, але і в інших частинах курки, включаючи кістки, печінку та легені. Це з тим, що курчата можуть зберігати залишки препаратів, стимулюючих зростання, та інших методів лікування.

Гарантія якості.

Купівля курки у надійних та надійних магазинах має вирішальне значення. Купівля у невідомих або нерегульованих джерел, таких як вуличні торговці, збільшує ризик зараження куркою, з якою погано поводилися або неправильно поводилися.

Таким чином, хоча куряча шкіра багатьом подобається через її смак і текстуру, рекомендується виявляти обережність через потенційні проблеми зі здоров'ям, пов'язані з накопиченням антибіотиків та інших речовин. Вибір високоякісної курки, отриманої відповідально, від надійних роздрібних продавців може допомогти знизити ці ризики.

Нагадаємо, десятикратні пенсії: хто і як може казково збагатиться

Раніше «Акценти» повідомляли, «Нафтогаз» терміново застеріг українців: від боргів очі стануть квадратними.

Як повідомляли «Акценти», історична подія: в Україні ввели в обіг нові гроші