Зіркове подружжя Потапа та Насті Каменської, яке виїхало з України за тиждень до початку повномасштабного вторгнення і не поспішало повертатися до рідної країни, знову засвітилося за кордоном.

Репер разом із дружиною вирішили відпочити від важких буднів в Україні та попрямували з валізами на відпочинок до Іспанії.

Таку інформацію надав відомий блогер Богдан Беспалов, розмістивши знімки у своєму Телеграм-каналі, де зображено чоловіка, який з точністю нагадує Потапа, у варшавському аеропорту імені Фредеріка Шопена.

Як Беспалов зізнається, цими кадрами поділилася передплатниця, якій представилася можливість подорожувати разом із відомими зірками.

"Сьогодні о шостій відлітала з аеропорту "Шопена" до Барселони... і побачила на рейсі Потапа з Настею", - процитував Беспалов.

Популярні статті зараз

Газ, тепло, гаряча вода: коли українці можуть побачити нові тарифи

Як жінкам за 40 зберегти здоров'я та красу: допоможе лише один продукт

"Хр*нь": Оля Полякова побила росіянина

Пенсій та соцвиплат більше не буде? Зеленський зробив тривожну заяву

Все новости

А згодом продюсер розмістив у себе на сторінці селфі у такому самому одязі, як у чоловіка, який полетів до Барселони, додавши загадковий підпис: «і я пливу між концертами… але обов'язково додому. Кілька днів у подорожі та післязавтра рідні особи».

Варто додати, що ні Потап, ні його дружина Насті не запланували концертів у Мадриді на найближчий час.